radca prawny

Jestem prawnikiem, z praktyką w prowadzeniu działalności oświatowej. Doradzam klientom jak założyć i prowadzić przedszkole oraz punkt przedszkolny. Prowadzę kancelarię prawną i obsługuję klientów w całym kraju.

Porada prawna on-line

Witaj!

Patrycja Piechocińska-Łazdowska15 stycznia 2022Komentarze (0)

Na łamach bloga Prawniczka w przedszkolu zajmę się prawnymi aspektami założenia i prowadzenia  przedszkola, punktu przedszkolnego.

W przystępny sposób będę Ci podpowiadała jakie są Twoje prawa i obowiązki w relacjach z podopiecznymi  i  ich  rodzicami, z pracownikami, z urzędami.

Na blogu znajdziesz między innymi odpowiedzi na pytania:

• jak założyć przedszkole,
  • jakie warunki spełniać musi lokal na przedszkole,
  • jak przygotować się do kontroli Sanepidu, straży pożarnej, kuratorium,
  • jak zawrzeć umowę z rodzicami,
  • jak pozyskać dotacje,
  • jak rozliczać się z uzyskanych dotacji,
  • jak wdrożyć RODO,

I wiele innych wskazówek służących rozwiązywaniu problemów pojawiających się na co dzień w działalności przedszkolnej.

Wiem, że chcesz poświęcać swój czas, dla zorganizowania dobrej opieki dla swoich przedszkolaków, ku zadowoleniu ich rodziców. Natomiast widok rozległych i często zmieniających się ustaw jest odstraszający.

Dlatego pokażę Ci w praktyczny sposób zastosowanie przepisów prawnych, które regulują prowadzenie biznesu przedszkolnego.

Zapraszam Cię do lektury bloga, a w razie pytań skontaktuj się ze mną.

radca prawny

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Patrycja Piechocińska-Łazdowska

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Primus Lex Patrycja Piechocińska-Łazdowska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }